Neler yeni

Youtube'de Sizi Üst Sırala Çıkartarak Püf Noktalar (2019) Okumadan Geçme!!!

Baran_knt

S.Moderatör
Öncellikle Merhaba Değerli Forum Sakinleri;

Ben bu konuyu açamam için biraz tecrübe sahibi olmam gerekir normal olarak.

Bu yüzden Biraz Youtube İle İlgili Tecrübelerimden Bahsedeyim. 4 Yıldır Bu işi içindeyim daha Önce benim abim youtube uğraşıyordu herhalde bende ona özendim Neyse. Youtube 100'lerce kanal açtım "oyun" olsun, "Film Dizi Klibi" Olsun, "Komik Videolar" Olsun hatta inanmazsanız "Yemek Kanalı" Bile
Açmışlığım Var
Neyse Bu konuyu niye açtım.

Peki youtube sürekli güncelleniyor sistemi gün ve gün değişiyor bende araştırma yaptım pek yeni konu bulamadım veya varda ben körüm
Neyse Değişen Sisteme Yeni Bilgiler gerek bende bu yüzden konu açma gereği duydum umarım beğenirsiniz.

PÜF NOKTALAR

1.Kanalınızın İsmine Benze başka kanal ismi olmasın hatta olabiliyorsa Çok Bilinmedik Bir İsim Olsun. Bunun sayesinde hiç rakibiniz olmaz isim konusunda youtube sizi zorunlu olarak başlara eklemek zorunda kalır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Videolarınız Minimum Kalitesi 720p olsun.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Videoya etiket eklemeyi Unutmayınız Eğer etiketlerde Sıkıntı Yaşıyorsanız Altta Verdiğim Siteden İşini Halledebilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

4. VidlQ adlı süper birr uygulma var onu kesin kullanın.

Resmi Web Site;
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

5.Videonun Sonuna Bitiş Ekranı Koyun.

6.Videya alt yazı ekleyin (Çok önemli youtube bunu görünce sizi önerilenlere ekliyor)

7.Videoyu Mutlaka bir oynatma listenize ekleyiniz

8.Videonuza #etiket açın açıklamada (Örnek : Videyu CS:GO ile ilgiliyse #csgo #csgobest #csgofire Yalnızca 3 tane eklemeniz yeterli zaten 3 ten fazla gözükmez.)

9.Video'ya kart ekleyiniz.

4.5 Yıllık Tecrübemi kısa özet halinde buraya yazdım eğer beğenirseniz ve işinize yararsa Devamı Gelecektir.

Evet Arkadaşlarım şimdilik bu kadar genelde en çok kullandığım bu methodlardır. Eğer sorunuz olursa lütfen sorun sorduğunuz sorulara göre konuyu güncelleyeceğim.

İYİ FORUMLAR...