Neler yeni

Youtube Video Yükleme Sorunu

Merhaba,

Youtube'a video yükledikten sonra görüntülerde bazı bozulmalar meydana geliyor.
Video altında saniyeler ilerlemesine rağmen, video takılmakta ve oynamamaktadır.
Bilgisayarda kontrol ettiğimde herhangi bir sorun yok, youtube yükledikten sonra ya sesler cd takılır gibi bozuluyor ya da görüntüler.
Konu hakkında bilgisi olanlardan destek rica ederim.
test.png

megaboz

Co-Admin
Başka bir platformda şöyle bir yoruma denk gelmiştim. Teknik bilgim olmamakla birlikte, hatırladığımı yazıyorum. Hazırlamış olduğunuz proje de örneğin 1920*1080 olarak çalışıyorsanız seçenek olacak ise "i" ve "p" seçenekleri mevcut. Yani proje oluştururken 1920*1080p olarak projeni aç, 1920*1080i olarak açma. Büyük ihtimalle bundan olduğunu düşünüyorum.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi 720P olarak yüklüyorum fakat sorun devam ediyor.
Ekim 2018 yılından beri aynı ayarlardan video yüklerken, şimdi aniden böyle bir sorun ile karşılaştım.
Bilgisayarda meydana gelebilecek codec sorunları olabilir ihtimaline karşı format atıp her şeyi tekrar kurdum fakat çözüm olmadı.
Dün yaptığım son 700MB'lık son test videosunda 75 dakikalık bekleme süresinden sonra yine aynı sorun oldu.
Sesler çizik cd takılır g test.png ibi takılıyor, görüntü ile beraber.

test.png

megaboz

Co-Admin
Valla dediğim gibi ben hatırladığım kadarıyla yazdım. Başka aklıma gelen herhangi bir şey yok malesef.