Neler yeni

Youtube para kazanma özelliği kaç günde aktifleşir

Arkadaşlar para kazanma özelliğini aktifleştiren varsa aramızda, kaç günde onay maili geldi, para kazanma özelliğinin bi ince noktası varmı yapmamız gereken vs. bilgilendirebilirse çok iyi olur.
Youtube para kazanma özelliği kaç günde aktifleşir ?
Youtube para kazanmayı onaylatmak için püf noktalar ?

emreyavsan

S.Moderatör
Aslında Adsense onayını site için almak isterseniz bunun püf noktaları ve taktikleri var. Fakat Youtube için onay almak için herhangi bir püf nokta veya taktik yok. Youtube'un belirlediği son 1 sene içerisinde 4000 saat izlenme ve 1000 abone sınırını geçtiğiniz takdirde para kazanma onayınız en geç 3 iş günü içerisinde gelir, genellikle 1 gün içerisinde onay alırsınız. İyi forumlar :)

deli olacağım yaa !
youtube kanalıma önceden başvuruda bulunmuştum para kazanma özelliği için, cevap yaklaşık olarak 7 - 8 ay üstüne geldi, o da red cevabıydı.
Red cevabına sebep olan şeyleri de yazmışlardı onları düzelttim ve tekrar başvuruda bulundum 11.01.2019 da halendaha bekliyorum. inceleniyor diyor..
3 gün oldu.

deli olacağım yaa !
youtube kanalıma önceden başvuruda bulunmuştum para kazanma özelliği için, cevap yaklaşık olarak 7 - 8 ay üstüne geldi, o da red cevabıydı.
Red cevabına sebep olan şeyleri de yazmışlardı onları düzelttim ve tekrar başvuruda bulundum 11.01.2019 da halendaha bekliyorum. inceleniyor diyor..
3 gün oldu.

Özel mesaj atıyorum. Umarım derdine derman olur :)