Neler yeni

Rakiplerinizi Taklit Edin

FReeWaLLe

S.Moderatör
Mesajlar
33
Beğeniler
12
Puanları
11
Konum
Muğla
#1
Arkadaşlar, Youtube' kanalızın büyümesini ve videolarınızın kısa sürede index almasını istiyorsanız rakiplerinizi taklit etmeniz gerekiyor. Beğendiğiniz bir kanalın videosu popülerse ve sizinde video içeriğiniz rakip kanalın paylaşmış olduğu videoya benzer nitelikteyse mutlaka rakibinizi taklit etmelisiniz. Sizlere aşağıda YoutubeDestek üyeleri için resimli anlatımda bulundum sizler için emek harcadığım bu konumu umarım beğenirsiniz :)

rakip.png
 
Mesajlar
88
Beğeniler
68
Puanları
16
Konum
Konya
#2
İlk başta kanal büyütmek için bu yöntem harika olur. Ama bu yöntemle de bir yere kadar tabi. Eğer gerçekten kanalınızın büyümesini istiyorsanız bu yöntem ile 10k abone civarı olduktan sonra artık özgün içerikler çekmek sizin için daha yararlı olacaktır :)
 
Mesajlar
88
Beğeniler
68
Puanları
16
Konum
Konya
#5
root Merhaba, bu dediğiniz olay genelde (cinsel içerikli) kullanıcıların ilgisini ve alakasını çekecek videolarda mümkün olabilir...
Maalesef bu videolar izlenmeye devam edecek :D Video açıklamasında link kısaltma servislerini kullanırsanız ayda 50-60 TL kazanabilirsiniz.(Bu rakam tahminidir, videonuzun gerçekçiliğine ve izlenmesine bağlı olarak değişebilir.)
 

mg-web

S.Moderatör
Üye
Mesajlar
13
Beğeniler
10
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Konya
#6
@FReeWaLLe , gerçekten de işe yarayan başarılı bi' yöntem paylaşmışsınız. Çocuk kanallarında test edilmiş ve başarıya ulaşmış bi' yöntem.

Paylaşım için teşekkürler.