Neler yeni

Mail adresimle youtube kanalıma erişim yasak diyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhabalar youtube kanalıma mevcut mail adresimle ulaşmaya calışdığımda mail adresimin devre dışı kaldığı yazıyor oysa Kanalım acık aynı mail adresimle google nin diğer ürünlerine giriş yapabiliyorum bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var teşekkür ederim

hocam nerenin ekran görüntüsü şunu söyleyim hocam örneğin meil adresim acık youtubeye giriş yapmaya çalışınca hesap devre dışı diyor .yanı mail üzerine ad-sense hesap açtım hocam inanınki aklımalmıyor google.png

Son düzenleme:
Araştırdığım kadarıyla, Bir kaç youtuber arkadaşında aynı sorunu yaşadığı konuyla ilgili aşağıdaki bilgileri edindim.

Google Ürün Uzmanı : Bir kanalın askıya alınması telif hakkı nedeniyle bir veya birden fazla kere ihtar almış olması manasına gelir.
X kişisi ; Herhangi bir uyarı almadım malesef, yüklenen bir video'yu youtube beğenmeyip bir kalemde yok etti. Fakat çözümü ürettim eğer ilgileniyorsanız sizinle de paylaşabilirim. :) Adsense ile ilişkillendirdim
Saygılarımla. Alıntı içerikler alıntı koduyla paylaşılmıştır.

Hocam kanal askıya alınmamış mail adresim le youtubeye giriş askıya alınmış kanalım acık
Hocam daha önce bu kanalı kullandınız mı, herhangi bir şey yüklediniz mi bunlar önemli hususlar. Kanalınız komple kapatılmış olabilir. Herhangi bir içeriği replika yaptınız mı?

Telif haklı içerik yüklediğiniz için ihtar yemiş ve kanalınıza erişiminiz kısıtlanmış gözüküyor. Vakit kaybetmeden yeni kanal açmanızı tavsiye ederim.Saygılarımla.

@sgportal Rica ederim. Hocam youtube hayatınızda başarılar dilerim.
Konu çözüme ulaştırılamasada akıldaki soru işaretler giderildiği için konu kilitlenmiştir.
İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...