Neler yeni

Kurumsal Script Yada Blog Scripti Alana - 1 Yıllık Hosting Hediye Yaz Kampanyası

Kurumsal market "Yaz Kampanyası" başlamıştır.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihinde sonlanacaktır.

Kurumsal Firma V1 Scripti, Blog V3 Scripti satın aldığınızda, Kurumsal Hosting - Blog Hosting paketinden ücretsiz yararlanabilirsiniz yada Kurumsal Hosting - Blog Hosting paketi'ni satın aldığınız takdirde, istediğiniz Kurumsal V1 Sektörel Firma Scriptlerinden (26 Sektöre Uyumludur) yada Blog V3 Scriptinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Hosting Özellikleri
1000 MB Disk Alanı
Sınırsız Aylık Trafik
1 Site Barındırma
5 Adet E-Mail Adresi
2 Adet MySQL
10 Adet FTP Hesabı
Linux - Plesk Panel
LiteSpeed - Cloudlinux
Anında Kurulum
%10 Cpu İzni

Kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz.

Tüm demolara ve kampanyanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Öncelikle merhabalar. Bu fiyat kurumsal firma scripti için fazla olarak gördüm. Bunu fazla görmemin sebebi sizden değil internette bir çok kurumsal firma scripti olduğundan kaynaklanıyor. Ben YoutubeDestek.Com ekibinin bir parçası olarak sizden YoutubeDestek ailesine küçük bir miktar da olsa indirim talep ediyorum. İyi satışlar diliyorum :)

Öncelikle merhabalar. Bu fiyat kurumsal firma scripti için fazla olarak gördüm. Bunu fazla görmemin sebebi sizden değil internette bir çok kurumsal firma scripti olduğundan kaynaklanıyor. Ben YoutubeDestek.Com ekibinin bir parçası olarak sizden YoutubeDestek ailesine küçük bir miktar da olsa indirim talep ediyorum. İyi satışlar diliyorum :)
Bu fiyat piyasaya göre en uygundur, Hosting paketini göz ardı ediyorsunuz sanırım :)

Bu fiyat piyasaya göre en uygundur, Hosting paketini göz ardı ediyorsunuz sanırım :)
Piyasayı gayet iyi biliyorum, ama bu işlerden ufak da olsa anlayan varsa bu parayı vermek yerine internetten ücretsiz scriptlerden yararlanır. Çünkü böyle bir sistem için 150 lira vermeye gerek yok. Hostingi 40 liraya Hostlab.Com.Tr'den aynı özellikte 1 yıllık alabilirsiniz. Şirkete özel tasarım olsa hiçbir şey diyemem, fakat bu scripti birçok kişiye satacağınız için bu fiyatı fazla görüyorum. Saygılarımla