Neler yeni

ILS Vision Kimdir? ILS Vision ile Çalışan YouTuberlar

Mesajlar
13
Beğeniler
20
Puanları
18
Konum
Adana
#1
ils-vision.jpg

Yerli YouTube partner şirketleri ile alakalı olarak bundan sonraki süreç içerisinde web sitemizde belirgin incelemeler yapma yoluna gideceğiz. Bu noktada son birkaç sene içerisinde kendisini ciddi anlamda kanıtlamış ve çok büyük isimler ile çalışan bir şirketi ele almak istiyoruz.

ILS Vision, kısa bir süre dilimi içerisinde büyüyen ve özellikle bazı kanalların da büyümesine ciddi anlamda katkı sağlayan bir şirket demek yanlış olmaz sanırım. Peki kim bu ILS Vision?

ILS Vision Kimdir?

ILS Vision, Almanya merkezli bir yerli girişim olarak kurulan ve zaman içerisinde ülkemiz faaliyetlerini ciddi anlamda büyüten bir YouTube partnerlik şirketi olarak tanınır.

2010 yılı itibari ile birlikte Türkiye'nin en büyük sinema ve dizi yapım şirketleri olarak bilinen TIMS, PLATO, NTC, SİNEGRAF, MİNT ve DÜŞYERİ gibi şirketler ile de anlaşma yaparak çok kısa süre içerisinde büyüme kat etmiştir. Multi Channel Network yapısını kullanan dünyada ki ender partnerlik şirketlerinden birisidir. Türkiye'nin en büyük YouTube kanalları için de partnerlik hizmeti sunmaktalar.

Bu şirket ile anlaşabilmek için şartlar oldukça çetin. Yazımızın bir kısmında hemen bundan da kısa kısa sizlere bahsetmek istiyorum.

ILS Vision ile Çalışan YouTuberlar

Listemiz oldukça kabarık arkadaşlar. Şirketin bu sektörde ne kadar aktif ve iyi olduğunu anlamak için çalıştıkları içerik oluşturucuları tanımanız aslında yeterli olacak. Lafı daha fazla uzatmadan sizlere birkaç isimden hemen bahsedelim;

 1. Enes Batur
 2. Kafalar
 3. Burak Oyunda
 4. NDNG Baturay
 5. Turgut Ekim
 6. Başak Karahan
 7. Heijan
 8. Reynmen
 9. Halil İbrahim Göker
 10. Eypio
 11. Teoman
 12. Mor ve Ötesi

gibi kanalların partnerlik hizmetini hali hazırda yürütmekte. Özellikle müzik klipleri çekerek de kısa zaman içerisinde sektöre farklı bir soluk kazandırmayı başardılar demek de yanlış olmaz sanıyorum...

ILS Vision Anlaşma Şartları

 • Öncelikle kendinize has bir tarzınız ve iyi ekipmanlara sahip olmanız gerekiyor.
 • ILS Vision, anlaşma yapacağı kişileri ayırt etmek için sürekli değişen abone ve izlenme rakamlarına dair kurallar koyar.
 • Video etkileşimlerinde ki oranda bir belirleyicilik söz konusu olmalıdır.
 • Para kazanma özelliği aktif olan kanallar öncelikli.

Aslında genel olarak ele aldığımızda GELECEK VAAT EDEN YOUTUBE KANALI olmanız gerekiyor. Bu şekilde şirket ile iletişime geçerek partnerlik konusunda da avantajları değerlendirebilirsiniz.