Neler yeni

Eğlence Konseptli En İyi YouTube Kanalları

Mesajlar
13
Beğeniler
20
Puanları
18
Konum
Adana
#1
Bugün siz değerli forum üyelerimize eğlence konseptli en iyi YouTube kanalları ile alakalı birkaç farklı öneri sunacağım. Bildiğiniz gibi zaman içerisinde YouTube projeleri ciddi anlamda çeşitlendi. YouTuber içerik üreticiler, farklı farklı alanlara doğru eğilim göstererek adından söz ettirdi. Milyonlarca abone bu işin tabi ki en büyük ödülü oluyor.

Bu sektöre ilk başta oyun içerikleri üreterek giren içerik sağlayıcılar, zaman içerisinde maddi olarak da refaha erişince eğlence konseptine doğru eğilim gösterdiler. Seri videolar, dolayısı ile okuyucuların çok daha fazla ilgisini çekti. Türkiye'nin en büyük YouTube kanalları ile alakalı bir yazı daha hazırlamıştım inceleyebilirsiniz. Şimdi ise eğlence konseptli kanalları biraz daha yakından ele alma yoluna gideceğiz. En iyisinden başlayarak ilerlemek istiyorum.

BaBaLa TV (1.678.381 Abone)

Oğuzhan Uğur ve arkadaşlarının komedi ve sohbet üzerine kurdukları yeni nesil bir YouTube kanalı projesi. Çok kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda büyüme gösterdiler. Oğuzhan Uğur, özellikle gençlerin hayranlık ile izlediği bir komedyen, oyuncu, senarist, şarkıcı ve dahası. Dolayısı ile bu proje en büyük farkı yaratan proje.


P!NÇ (2.954.985 Abone)

Bu projeyi ikinci sıraya koymamızda ki sebep karma bir proje olması. BaBaLa TV ve Onedio ortak projesi. Tabi ki Türkiye'nin an itibari ile en çok izlenen ve en çok fark yaratan eğlence kanalı demek yanlış olmaz sanırım. Oğuzhan Uğur isminin YouTube Talk Show konsepti oluşturduğu muazzam bir proje. Kalitesi ise gerçekten tartışılmaz.


OHA Diyorum! (5.022.402 Abone)

Türkiye'nin eğlence konseptini challenge konsepti ile birleştirerek uygulayan ilk kanallarından birisi. 3 kişilik bir ekip. Rahmetli Cem Özdemir isminin de uzun süre videoları ile katkı sağladığı bir proje olarak dikkat çekiyor. Abone rakamları da kanalın kalitesini net şekilde gösteriyor diyebiliriz. Dolayısı ile en ön plandaki kanallar arasında.


YAPYAP (4.458.626 Abone)

OHA Diyorum! ekibinin ikinci challenge ve deneme odaklı kanalı diyebiliriz. Kısacası iki kanalda toplamda 10 Milyon aboneye ulaşan bir ekipten söz ediyoruz. Eğlence konseptini en iyi şekilde bizlere sundukları aşikar. Öyle ki kısa süre içerisinde sinema ekranlarında film dahi yaptılar. Çok büyük bir başarı.


Kafalar (4.967.003 Abone)

Vine projeleri ile başladıktan sonra birleşen mükemmel 3'lü. Komedi, eğlence ve challenge içerikli en ideal kanalların başında geliyor. Özellikle kendilerine özgü yeni konseptleri ile birlikte birçok kanal sahibi için ilham kaynağı olarak da dikkatleri çekiyorlar. Türkiye'nin en çok ilgi gören kanallarından birisi. Özellikle de #KIŞKIRTMA videoları ile ön plana çıkmaktalar.


Orkun Işıtmak (6.001.258 Abone)

Türkiye'nin en eski YouTuberlarından birisi. Oyun içerikleri ile başladı ve zaman içerisinde birçok ünlüden sonra eğlence konseptine doğru eğilim gösterdi. Özellikle yurtdışı gezileri ile birlikte ciddi anlamda ön plana çıktı. Orkun Işıtmak, kendine has videoları ile en çok ilgi gören isimlerden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.