Neler yeni

Dailymotion'dan Nasıl Para Kazanılır? | Dailymotion'dan Para Kazanma

root

Moderatör
Mesajlar
15
Beğeniler
9
Puanları
18
Konum
Türkiye
#1
1548862113730.png
YouTube'un herkes tarafından bilindiği bu dönemde popülerliği koruyabilen ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan Dailymotion sayesinde para kazanılabildiğini biliyor muydunuz? Üstelik YouTube'da olduğu gibi, video yükleyerek!

Dailymotion'un Partner programı tüm kullanıcılarının para kazanabilmesine imkan sağlıyor. Üstelik YouTube'da olduğu gibi binbir türlü onaydan geçmeniz de gerekmiyor. Kanalınızı oluşturmakla beraber para kazanmaya da başlıyorsunuz. Öncelikle
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
'da oturum açmanız gerekli. Hesabınız var ise giriş yapabilir veya hesap oluşturabilirsiniz. Ardında
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sayfasına gidin. Bu sayfadaki anlaşmayı kabul edin ve kanalınızla alakalı bilgileri doldurun. Oluştur butonuna tıkladığınız zaman kanalınız oluşacak. Artık video yüklemeye ve para kazanmaya başladınız!
1548862777099.png

Kazanılan Parayı Görme ve Ödeme Alma
Video yüklediniz, izlenme aldınız ve artık hesabınızda para birikti. Kazanılan parayı görmek için Menü > Ödemeler sayfasına gitmeniz gerekli. Bu sayfada kazandığınız parayı göreceksiniz. Biriken para 100$ olunca ödeme alabilirsiniz.
1548862971887.png

Dailymotion 3 farklı şekilde ödeme yapmakta. Banka transferi ile banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Eğer PayPal hesabınız var ise hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Eğer bu ikisine de sahip değilseniz Payoneer sayesinde de ödemeyi alabilirsiniz.