SIK SORULAN SORULAR

Web sitemizden satın alacağınız YouTube izlenme hizmeti, otomatik olarak işleme alınır. İzlenme sayısı, 10 dakika ila 24 saat arasında artış gösterecektir. Siparişinizin otomatik olarak işleme alınabilmesi için video bağlantısının doğru olduğundan emin olunuz. Aşağıda örnek bağlantılar bulunmaktadır:

Daha önce, kanalınızın sadece 1000 aboneye sahip olması yeterliydi; bu durumda bir değişiklik olmadı. Ancak son bir yıl içinde, kanalınızın en az 4000 saat toplam izlenmeye sahip olmaması halinde YouTube kanallarının para kazanması mümkün değil

İşlemleriniz sipariş verdikten hemen sonra 7/24 anlık bir şekilde otomasyon sistemi ile işleme alınmaktadır.

Youtube izlenme satın almadan önce, video ayarlarınızı mutlaka kontrol etmeniz önemlidir. Aşağıdaki ayarları kontrol etmeniz gerekmektedir:

  • Videoda yaş ve ülke kısıtlaması olmamalıdır.
  • “Yerleştirmeye izin ver” seçeneği işaretli olmalıdır.
  • Video gizli veya liste dışı olmamalıdır.
  • İlk gösterim videosu olmamalı, herkese açık bir video olmalıdır.

Evet, YouTube izlenme hizmetimiz telafi garantisiyle birlikte sunulmaktadır. Hizmetimiz kalıcıdır ve ayrıca, olası durumlarda 30 günlük süre içinde %20’nin üzerinde düşüş yaşanması halinde telafi garantisi de sağlanmaktadır.

Gün geçtikçe YouTube’da artan yayıncı kitlesi bulunmaktadır. İçerikleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun, bir destek kaynağınız olmadığı takdirde bu yoğun rekabet ortamında yeni kitlelere ulaşmak zorlu bir süreç olabilir. YouTube izlenme arttırma hizmeti, kanalınızın videoları üzerindeki etkileşimi artırmayı amaçlayan bir hizmettir.

Kullanıcı etkileşimi (izlenme, beğeni, yorum, abone olma vb.) ne kadar yüksek olursa, YouTube algoritmasının kanalınızı ve videolarınızı yeni kitlelere ulaştırma oranı da o kadar yüksek olacaktır. Ayrıca, önerilen videolarda daha fazla kişiye gösterme oranı elde edebilir ve hatta trend videolara çıkma şansınız artabilir.

Diğer yandan, videolarınızdaki yüksek izlenme sayısı, kanalınızı ziyaret eden kullanıcılar için güvenilir ve kaliteli bir izlenim bırakacaktır. Bu da potansiyel abonelerin ve etkileşimlerin artmasına katkı sağlayabilir.

YouTube izlenme hizmetimiz, gerçek kullanıcılardan oluşan kalıcı bir hizmettir. Bu nedenle, izlenmelerin kalıcılığı sağlanmaktadır. Ayrıca, olası durumlarda %20’nin üzerindeki düşüşlerde telafi veya yeniden dolum garantisi sunmaktayız. Bu garantiler, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla 30 gün boyunca geçerlidir.

Youtube Destek platformunda sunulan Youtube izlenme hizmeti, yalnızca gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu sayede kanalınızı herhangi bir risk altında tutmadan tamamen güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu hizmeti kullanarak videolarınızdaki etkileşimi artırabilir ve yeni kitlelere ulaşma imkanı elde edebilirsiniz

İzleyiciler, videonuzda minimum 30 saniye ve maksimum 5 dakika arasında kalacaktır. Dolayısıyla, her bir izlenme 30 saniye ile 5 dakika arasında izlenme süresi sağlayacaktır. Maalesef, videoda tutma süresi artırılamaz. Ancak, içeriğin kalitesine bağlı olarak maksimum sürede artış görülebilir. Kanalınızın izlenme süresini artırmak için YouTube izlenme süresi hizmetimize göz atmanızı öneririz

Satın aldığınız izlenmelerin, reklam gelirinize doğrudan etkisi olmayacaktır. Ancak, izlenme sayınızın artması, etkileşiminizin ve organik kitle büyümenizin potansiyel olarak artması nedeniyle dolaylı olarak gelirinizi etkileyebilir.

Videonuzun yayınlandığı ilk 24-48 saat önemlidir ve bu süreçte bu hizmeti kullanmanızı öneririz. Videonun hemen yayınlandığı anda izlenme ve beğeni sayısının artması, etkileşim alma oranınızın artmasına katkı sağlayabilir.

Hayır, hesabınızın şifresi gerekmemektedir. Web sitemizden satın alacağınız hizmetler için kesinlikle şifre talep edilmemektedir. YouTube izlenme siparişi verirken, sadece istenilen video linkini web sitemize girmeniz yeterlidir.